Ja sa bukur i rri e kuqja, Elitës (Foto)

Moderatoja Elita Rudi është shumë aktive në rrjete sociale, duke postuar imazhe shumë shpesh.

ShowBiz

26/08/2017 16:55

Së fundi, Elita ka postuar një foto e veshur me fustan të kuq në të cilën dukej për mrekulli, shkruan lajmi.net.

Me fustanin për trupi, Elita kishte vendosur edhe një palë syze që i kishte kombinuar shumë mirë.

Ajo mori shumë pëlqime dhe komplimente nga ana e ndjekësve sipër këtyre fotove. /Lajmi.net/