Ja kur do lansohet kënga ‘Njeri’ nga  Getinjo (Foto)

Pas suksesit të këngës ‘O moj pare’ reperi nga labeli ‘On Records’, Getinjo po vjen me një këngë të re.

ShowBiz

21/11/2016 15:50

Përmes një fotografie të hedhur në rrjetet sociale, ai ka treguar se kënga  quhet ‘Njeri’ dhe do të publikohet këtë të mërkure, shkruan lajmi.net

Getinjo nuk ka zbuluar detaje të tjera dhe gjithçka do jetë befasi për fansat e tij të shumtë./lajmi.net

fdgdfg