Italia e fiton derbin ndaj Belgjikës (VIDEO)

Italia ka shënuar fitore në derbin e grupit E ndaj Belgjikës.

Sport

13/06/2016 22:50

Italia e ka mposhtur Belgjikën me rezultat 2:0, për ta marrë kështu kryesimin në grupin E.

Giaccherini dhe Pelle ishin realizatorët e “Azzurëve” në këtë përballje.

http://www.dailymotion.com/video/x4g6z3b_emanuele-giaccherini-goal-hd-belgium-0-1-italy-13-06-2016_sport

http://www.dailymotion.com/video/x4g7b84_graziano-pelle-goal-hd-belgium-0-2-italy-13-06-2016_sport

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.