Ish-kapiteni i Bayernit befason të gjithë, i kthehet futbollit pas pensionimit (FOTO)

Philipp Lahm mund t'i rikthehet përsëri futbollit.

Sport

23/08/2017 23:50

Ish-kapiteni i Bayern Munchen ka dy oferta interesante.

Sipas “Bild”, Hamburg dhe St Pauli kanë shprehur interes për ish-reprezentuesin gjerman, përcjellë “Lajmi.net”.

Futbollisti ende nuk ka vendosur t’i kthehet futbollit, por ai është tunduar jo pak nga ofertat e fundit.

Kujtojmë që Lahm momentalisht është 33-vjeçar. /Lajmi.net/

Image result for lahm bayern