Irina befason me fjalët për Ronaldon

Irina Shayk ka thënë se lidhja e saj e dështuar me Cristiano Ronaldon tani i takon të kaluarës dhe ajo është e përqendruar tek e ardhmja.

Sport

04/03/2015 19:34

Irina Shayk e ka harruar Cristiano Ronaldon, ose së paku kështu dëshiron që jetë.

Modelja ruse ka ka thënë se lidhja e saj e dështuar me yllin e Real Madridit tani i takon të kaluarës dhe ajo është e përqendruar tek e ardhmja.

“Cristiano është e kaluara dhe unë nuk dua të flas për të kaluarën”, u shpreh Irina.

“Unë preferoj të mendoj për të ardhmen”, shtoi tutje bukuroshja ruse.