Irena Cahani befason me përgjigjen kur pyetet për Shyhrete Behlulin e Shkurte Fejzën

12:37 | 1 Mars 2020

Foto: Lajmi.net/Mirage

Irena Cahani ka folur për këngëtaret e njohura.

Aktorja e njohur shqiptare, Irena Cahani, ka qenë së fundmi pjesë e emisionit ‘Mirage’, shkruan lajmi.net.

Ajo u përgjigjen në pyetjet e rubrikës “Kë zgjedh” ku ishte e ‘detyruar’ të zgjedh mes emrave të njohur të estradë, ndër ta kolegë aktorë.

Mirëpo kur u pyet për Shyhrete Behlulin dhe Shkurte Fejzën ka befasuar me përgjigjen.

Për më shumë mos e humbisni intervitën e plotë të saj./Lajmi.net/