Të Infektuar: 41.299

Të Shëruar: 26.453

Të Vdekur: 1.062

“Interesante”, kënga më e re nga Seldi

16:46 | 9 Korrik 2020

Foto: Sc/ YouTube

Seldi ka publikuar projektin e ri muzikor.

Seldi Qalliu ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Interesante”, të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Për tekstin e këngës është kujdesur vet Seldi, muzikën dhe videoklipin e punoi NMusic, ndërsa sjell plot ritëm me këtë projekt.

Në këtë videoklip fansat mund ta vërejnë edhe një ndryshim që këngëtari ka bërë në pamje, duke i bërë flokët e kuqe.

Më poshtë mund ta dëgjoini projektin e ri muzikor nga Seldi, me titull “Interesante”. /Lajmi.net/