Inter – Milan, formacionet

Inter dhe Milan takohen sonte për t’a zhvilluar derbin Italian të njohur si “della Madonnina”. Më poshtë mund t’i gjeni formacionet e mundshme të dy skuadrave.

Sport

13/09/2015 11:54

Inter: Handanovic; Juan Jesus, Murillo, Medel, Santon; Kondogbia, Felipe Melo, Guarin; Perisic; Icardi, Jovetic.

Milan: Diego Lopez; Abate, Zapata, Romagnoli, De Sciglio; Bonaventura, Montolivo, Kucka; Honda; Luiz Adriano, Bacca.