Iliri “thyen heshtjen”, tregon nëse janë prishur raportet mes tij dhe Sabianit

Iliri dhe Sabiani, dy konkurrentët e “BBV” krijuan miqësi të fortë brenda këtij spektakli.

ShowBiz

02/06/2022 22:04

Por pas përfundimit të spektaklit duket se marrëdhënia e tyre u kris ku dhe vet Sabiani në një emision tha se “miku i tij e ka përdorur”, shkruan lajmi.net.

E së fundmi Iliri ishte pjesë e emisionit “Goca dhe gra” në Top Channel.

Iliri foli për Sabianin ku tregoj se nuk e di ku i ka mbetur hatri mikut të tij dhe i uroi gjithë të mirat.

“Jam i qetë. I uroj gjithë të mirat Sabit. Unë i them Sabit që jam sot gjithmonë këtu. Nuk di nëse i ka mbetur hatri Sabit. Mendoj se nuk ka vend për hatër mbetje”, tha Iliri.

Ndryshe kujtojmë se Iliri ishte fitues i sezones së parë të reality-show “BBV”.   /Lajmi.net/