Humbisni 10 kg në 10 ditë me këtë pije

12:59 | 30 Maj 2019

Pija rekomandohet të pihet përpara se të shkosh të flesh çdo darkë dhe është me të vërtetë çudibërëse.

Së pari merrni majdanozin e grini dhe më pas i shtoni lëngun e një gjysme limoni, transmeton syri.net.

Faza e dytë është copëtimi i një kastraveci të plotë dhe së fundmi duhet të shtoni një filxhan kafeje me aloe vera (lëng). Masën e vendosni në mikser e përzieni mirë dhe është gati për t’u konsumuar.

Do të vëreni se do të filloni të humbni peshë menjëherë dhe në mënyrë drastike duke arritur në 10 kg në vetëm 10 ditë.

Nuk e beson? Provojeni…

Përbërësit:

majdanoz

kastravec

limon

xhinxher

Lëng Aloe Vera.