Haradinaj i pikëlluar për vdekjen e bashkëluftëtarit, Avni Hyseni

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllime për veteranin, Avni Hyseni i cili ka ndërruar jetë.

Lajme

01/01/2019 08:42

Haradinaj e ka pranuar këtë lajm me keqardhje të madhe.

“Me keqardhje të thellë pranova lajmin për vdekjen e hershme të mikut tim dhe luftëtarit të lirisë, Avni Hyseni. Ngushëllime të sinqerta familjes Hyseni, miqve dhe bashkëluftëtarëve. I lehtë i qoftë dheu i Kosovës”, ka shkruar ai në Facebook. /Lajmi.net/