Hani këto ushqime që të koncentroheni më shumë – Lajmi.net
Hani këto ushqime që të koncentroheni më shumë
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 11:30, 7 July 2018
Në qoftë se ju pret ditë e rëndësishme në punë, apo thjesht natën nuk e keni pasur të mirë, këto produkte ushqimor do të bëjnë të ‘vloni’ nga energjia.

Ujë

Salmon

Vezë

Çaj

Portokall

Çokolata e zezë

Spinaq

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO