Të Infektuar: 8799

Të Shëruar: 4027

Të Vdekur: 249

‘Gylseren’ me një foto e cila do ju lë pa fjalë (FOTO)

10:30 | 26 Tetor 2016

Largimi i aktores Nurgul Yesilcay nga seriali “Fate të kryqëzuara” (“Paramparça”), ose ndryshe si njihet me emrin Gylseren,i zhgënjeu në masë të madhe fansat e kësaj drame televizive turke.

Gylsereni, nga seriali turk  ka publikuar një foto interesante në Instagram ku shihet tejet e bukur edhe elegante.

Të tillë nuk kemi pasur rastin ta shohim më herët, kaq elegancë dhe sharm.