Gruaja që kënaq veten në mes të plazhit… me fëmijë që luajnë pranë saj (Video)

Një grua “topless” është xhiruar duke kënaqur veten në një plazh në Spanjë të tejmbushur me njerëz dhe më shokuesja është se pranë saj shihen disa fëmijë duke luajtur.

Fun

05/10/2015 16:46

Në video shihet kjo grua e shtrirë përmbys dhe me dorën që lëviz poshtë bikinit, ndërkohë që një pushues lexon një libër shumë pranë saj dhe fëmijët luajnë aty rrotull.

Mbetet mister identiteti i kësaj gruaje të xhiruar në një plazh andaluzian./TopChannel

YouTube player