Gresa Pallaska këshillon: Mos pini duhan…(FOTO)

Një prej aktoreve më të sukseshme në skenën tonë Gresa Pallaska, përmes një postimi dhe fotografie ka këshilluar fansat e saj

ShowBiz

20/04/2015 15:00

Është një prej emrave më të dashur në skenën tonë, bëhet fjalë për Gresa Pallaskën e cila ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të këshilluar fansat.

Ajo ka lënë një fotografi bashkë me mbishkrim, ku na thotë të mos pimë cigare. “Ka ardh koha të bëjmë lule nga cigarja… Mos pini duhan,mbaroni lule…”, ka shkruar Pallaska. Lajmi.net