Të Infektuar: 8799

Të Shëruar: 4027

Të Vdekur: 249

Gresa Behluli shet të gjitha fustanet për bamirësi

22:02 | 22 Maj 2019

Gresa Behluli ka vendosur t’i shesë të gjitha fustanet dhe paratë e fituara do t’i jap për bamirësi.

Këngëtarja Gresa Behluli ka njoftuar nëpërmjet Instagramit se ka vendosur t’i shes të gjitha fustanet për bamirësi, shkruan lajmi.net.

Ajo nëpërmjet një postimi iu drejtua në veçanti gjinisë së bukur, duke u treguar se ka vendosur t’i shes të gjitha fustanet e saj të cilat janë qenë të rëndësishme për të dhe këtë po e bën vetëm për faktin se dëshiron që t’u ndihmojë nevojtarëve.

Andaj paratë e mbledhura nga fustanet e shitura do të dhurohen për bamirësi./Lajmi.net/