Gold Ag, sjell këngë për Kumanovën

Gold Ag është gjithmonë gati, një dit pas trazirave në Kumanovë, reperi solli këngën për Kumanovën

ShowBiz

10/05/2015 14:30

Reperi i njohur Gold Ag menjëherë pas trazirave në Kumanovë, solli këngën e tij të re. Kënga titullohet ´Unë jam Kumanova´ dhe ju mund ta ndiqni në videon më poshtë. Lajmi.net

YouTube player