Gold AG flet nga dasma e Robin Krasniqit, tregon sa fëmijë dëshiron t’i ketë

Rep-artisti i njohur Gold Ag në vitin 2020 u martua me bukuroshen Ermiren.

ShowBiz

14/05/2022 22:47

Ndërsa para disa kohësh reperi u bë prind një djali, shkruan lajmi.net.

E së fundmi Arian Agushi-Gold Ag ishte pjesë e dasmës së Robinit dhe Marigonës.

Ndërsa në një intervistë ekskluzive për “Mirage”  ai foli edhe për jetën personale.

Ndër tjerash ai tregoj se edhe sa fëmijë ka dëshire ti ketë.

Për ta kuptuar këtë ndiqeni materialin më poshtë:

YouTube player