Të Infektuar: 9869

Të Shëruar: 5480

Të Vdekur: 303

Gigi Hadid bën audicion në të brendshme për Victoria’s Secret (Foto/Video)

10:41 | 30 Tetor 2015

Gigi Hadid

Modeles Gigi Hadid i është bërë ëndrra realitet.

Gigi Hadid do të jetë e pranishme mes engjujve më 9 dhe 10 nëntor në super-sfilatën e Victoria’s Secret.

Ajo do të modelojë në revynë e madhe pasi është pranuar përmes një audicioni që ka bërë të ejten, transmeton lajmi.net.

Hadid ka shkllqyer në këtë audicion dhe përzgjedhësi menjëherë e ka pyetur: “Çfarë do të bësh më 9 dhe 10 nëntor? Pse nuk vjen të na bashkohesh neve?”.

Modelja me shumë emocion ka pranuar këtë duke ndarë lajmin edhe në Instagram, ku ka thënë se të gjithë njerëzit që e njohin që nga fëmijëria e dinë që kjo ka qenë ëndrra e saj më e madhe./Lajmi.net

Dream come true: Gigi Hadid announced on Thursday she has been cast in the Victoria's Secret Fashion Show this November Twice as nice: Gigi, right, and her sister Bella Hadid, left, posed for the same designer campaign Balmain