Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Getinjo ndan me ndjekësit pak nga projekti i ri muzikor

23:41 | 13 Gusht 2019

Getinjo e ka paralajmëruar këngën e re.

Reperi Getinjo ka zgjedhur që ta paralajmëroj këngën e re nëpërmjet një postimi në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ai madje ka ndarë pak nga ky projekt dhe ka treguar se do të jetë pjesë e albumit dhe sipas tij është një prej projekteve më të mira që i ka shkruar tekstin.

“Kjo ka me kon konga ma e mire me shkrim nga un ?? “Zot” #2019#Album“, ka shkruar Getinjo pranë postimit.

Ai ndër të tjera po shijon suksesin e këngëve paraprake./Lajmi.net/