Geti apo Unikkatil? Gresa Behluli jep përgjigjen e prerë

Gresa Behluli ka zgjedhur mes Getit dhe Unikkatilit.

ShowBiz

03/06/2019 15:58

Këngëtarja Gresa Behluli së fundmi ka qenë pjesë e emisionit ‘Mirage’, shkruan lajmi.net.

Ajo u përgjigj në rubrikën ‘Kë zgjedh’, aty ku përballë iu vunë emra të njohur të estradës, ndër ta kolegë e kolege miq të këngëtares.

Gresa ishte e ‘detyruar’ ta zgjedh dikë prej tyre për një arsye dhe kur erdhi radha te Geti dhe Unikkatil ajo dha përgjigjen e prerë./Lajmi.net/

YouTube player