Genta Ismajli dhe Shkurte Gashi pjesë në festën e organizuar nga Trixa për ditëlindjen e qenushes

Dje, artistja Beatrix Ramosaj njoftoi se qenushja e saj ka pasur ditëlindjen. E me këtë rast Trixa i organizoi kafshës një festë, ku pjesë e këtij organizimi ishte edhe këngëtaret Genta Ismajli e Shkurte Gashi, shkruan lajmi.net. Nga video-incizimet shihet se Trixa bashkë me Gentën e Shkurtën dhe miket e saja i këndonin këngë qenushes.…

ShowBiz

16/08/2022 15:46

Dje, artistja Beatrix Ramosaj njoftoi se qenushja e saj ka pasur ditëlindjen.

E me këtë rast Trixa i organizoi kafshës një festë, ku pjesë e këtij organizimi ishte edhe këngëtaret Genta Ismajli e Shkurte Gashi, shkruan lajmi.net.

Nga video-incizimet shihet se Trixa bashkë me Gentën e Shkurtën dhe miket e saja i këndonin këngë qenushes.

Rikujtojmë se Trixa në intervista të ndryshme tregoi se është mjaft e lidhur me qenin e saj. /Lajmi.net/