Gazetari Andi Vrapi përmend emrat që mund t’i bashkohen BBVA të shtunën

Aludime të shumta janë ngritur për hyrje të reja brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania. Në mesin e shumë emrave, gazetari Andi Vrapi ka përmendur edhe tre emra të njohur për publikun. Jetmir Salaj dhe Liam Mandiaro dhe Robert Berisha ka thënë përmes një Instastory se mund t’ bashkohen kësaj gare, të dy banorë…

ShowBiz

28/02/2024 22:26

Aludime të shumta janë ngritur për hyrje të reja brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Në mesin e shumë emrave, gazetari Andi Vrapi ka përmendur edhe tre emra të njohur për publikun.

Jetmir Salaj dhe Liam Mandiaro dhe Robert Berisha ka thënë përmes një Instastory se mund t’ bashkohen kësaj gare, të dy banorë të edicioneve të kaluara.

Jetmiri është ndryshe edhe fitues i edicionit të tretë të Big Brother Albania 3, ndërsa Liami është gjithashtu ish banor i një prej edicioneve të Big Brother VIP Albania.

“Të tre janë të mërzitshëm”, ka shkruar Andi Vrapi.