Gashi krenohet me Dua Lipën, kështu e uron për çmimet “Grammy” – Lajmi.net
Gashi krenohet me Dua Lipën, kështu e uron për çmimet “Grammy”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:34, 11 February 2019
Krenar me Dua Lipën është ndier edhe këngëtari shqiptar Gashi.

Këngëtari shqiptar Gashi, e ka uruar këngëtaren Dua Lipa për çmimet që ka marrë në “Grammy”, shkruan lajmi.net.

Gashi e ka uruar Duan nëpërmjet një fotografie të cilën e ka postuar në Instagram, imazh në të cilin Dua shfaqet me dy trofetë në dorë dhe shumë e lumtur.

“Dua Lipa, përgëzime”, ka shkruar në Instagram reperi shqiptar i cili jeton dhe vepron në SHBA./Lajmi.net/

View this post on Instagram

‼️ @dualipa congratulations ‼️

A post shared by GASHi (@gashi) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO