Foto-galeria e Shaqirit si Interist (Foto)

Inter ka publikuar fotografitë e para të Xherdan Shaqirit pas zbritjes në aeroportin e Milanos në Malpensa.

Sport

08/01/2015 23:08

Xherdan Shaqiri tashmë është Interist.

Mesfushori kosovar ka mbërritur në Milano ku të premten do t’i nënshtrohet testeve mjekësore dhe do të nënshkruajë kontratë me Interin.

Klubi italian ka publikuar fotografitë e para të Shaqirit me shallin e kaltër e zi.