Foto e rrallë e Edona Llalloshit e realizuar 36 vite më parë

Është publikuar një foto e rrallë e këngëtares.

ShowBiz

04/06/2020 08:38

Edona Llalloshi që nga fillimet e para të karrierës por edhe sot, është një ndër këngëtaret shumë të pëlqyera për publikun, shkruan lajmi.net.

Me zërin e saj por edhe paraqitjen skenike ka bërë që një numër i madh i fansave ta duan dhe respektojnë.

Edona për ta qëndron aktive në rrjete sociale dhe u ndihmon atyre që të shohin pak nga jeta e saj përtej muzikës.

Së fundmi fansat kanë pasur rastin ta shohin një foto të vjetër të këngëtares, imazh ky i realizuar 36 vite më parë kur ajo ishte fëmijë./Lajmi.net/