Formacioni i javës në Premierligë (FOTO)

"Goal" ka publikuar formacionin e javës në Premierligë.

Sport

21/11/2016 09:01

Nga klubet më të mëdha, në 11-she është futur vetëm sulmuesi i Chelseat, Diego Costa.

Më poshtë e keni formacionin i cili vjen me skemën 4-4-2, ku Sunderlandi ka plot katër futbollistë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.