Formacioni i javës nga Liga e Kampionëve (FOTO)

9:18 | 26 Nentor 2015

‘Goal” ka publikuar formacionin më të mirë të javës nga Liga e Kampionëve.

Cristiano Ronaldo, Luis Suarez dhe Lionel Messi.

Kjo është treshja e sulmit në formacionin më të mirë të javës nga Liga e Kampionëve, përcjell “Lajmi.net”.

“Goal” ka përzgjedhur njëmbëdhjetëshen e më të dalluarve në xhiron e pestë të fazës së grupeve në garën elite evropiane për klube.