Formacionet zyrtare: West Ham – Chelsea

West Ham dhe Chelsea kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në kuadër të xhiros së 28-të në Premierligë.

Sport

04/03/2015 19:49

West Ham: Adrian, Jenkinson, Tomkins, Reid, Cresswell, Noble, Kouyate, Nolan, Downing, Valencia, Sakho.

Chelsea: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta; Zouma, Ramires, Fabregas, Oscar, Hazard, Costa.