Formacionet zyrtare: Sevilla – Barcelona

Sevilla dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në Sanchez Ramon Pizjuan, në kuadër të La Ligës.

Sport

03/10/2015 15:17

Sevilla: Sergio, Andreolli, Kolodziejczak, Tremoulinas, Coke, Krychowiak, N’Zonzi, Vitolo, Iborra, Krohn Dehli, Gameiro.

Barcelona: Bravo, Pique, Mathieu, Jordi Alba, Sergio, Mascherano, S.Roberto, Munir, Rakitic, Neymar, Suarez.