Formacionet zyrtare: Real Madrid – Elche

Sport

23/01/2022 15:26

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Real Madrid – Elche.

Real luan në shtëpi, në kërkim të tri pikëve që do të mbanin diferencën në krye të tabelës, shkruan lajmi.net.

Në letër, skuadra ‘Los Blancos’ shihet si favorite për tri pikët.

Ndeshja mes Real Madrid dhe Elche do të luhet me fillim nga ora 16:15.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

RMA:

ELCHE: