Formacionet zyrtare: PSG – Barcelona

PSG dhe Barcelona takohen në Francë për të zhvilluar ndeshjen e parë të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të këtij takimi.

Sport

15/04/2015 19:37

PSG: Sirigu; Van der Wiel, Marquinhos, Thiago Silva, Maxwell; Rabiot, Cabaye, Matuidi; Pastore, Cavani, Lavezzi

Barcelona: Ter Stegen – Montoya, Pique, Mascherano, Alba – Rakitic, Busquets, Iniesta – Messi, Suarez, Neymar