Formacionet zyrtare: Porto – Juventus

19:53 | 17 Shkurt 2021

Një përballje mes kampionëve do të shohim sonte, ku Porto dhe Juventusi do të ndeshen mes vete.

Në këtë ndeshje,  do të shohim një përballje mes ish-lojtarëve, ku Crisitano Ronaldo (Juventus) do të luajë kundër Pepes (Porto), shkruan lajmi.net.

Në anën tjetër, më poshtë janë edhe formacionet zyrtare, ndeshja fillon në 21:00:

Porto: Marchesin; Manafá, Pepe, Mbemba, Zaidu; Corona, Otavio, Sergio Oliveira, Uribe; Marega, Taremi

Juventus: Szczesny; Danilo, De Ligt, Chiellini, Alex Sandro; Chiesa, Bentancur, Rabiot, McKennie; Kulusevski, Ronaldo/Lajmi.net/