Formacionet zyrtare: Milan – Inter (FOTO)

Milan dhe Inter takohen vihen përballë në ‘San Siro’, për të zhvilluar derbin e qytetit të Milanos.

Sport

20/11/2016 19:38

Për Stefano Piolin kjo do të jetë ndeshja e parë si trajner i Interit.

Ndeshja fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Milan: Donnarumma; Abate, Paletta, Gomez, De Sciglio; Kucka, Locatelli, Bonaventura; Suso, Bacca, Niang

Inter: Handanovic, D’Ambrosio, Miranda, Medel, Ansaldi, Brozovic, Joao Mario, Kondogbia, Candreva, Icardi, Perisic.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.