Formacionet zyrtare: Manchester United – Chelsea

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester United – Chelsea.

Sport

24/10/2020 17:30

Derbi i Premierligës mes Manchester United dhe Chelsea do të luhet sonte, në ‘Old Trafford’, shkruan lajmi.net.

Dy skuadrat futen me synimin për tri pikët, me United që shihet në avantazh të lehtë, shkaku i terrenit.

Ndeshja mes United dhe Chelsea luhet me fillim nga ora 18:30.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

United:

Chelsea: