Formacionet zyrtare: Man Utd – Bournemouth

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Manchester United dhe Bournemouth.

Sport

30/12/2018 16:36

Manchester United dhe Bournemouth do të përballen në kuadër të javës së 20-të në Premierligë.

Ndeshja që starton në ora 17:30 do të zhvillohet në ‘Old Trafford’, përcjell “lajmi.net”.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave: 

Man Utd: De Gea; Young, Bailly, Lindelof, Shaw; Herrera, Matic, Pogba; Lingard, Rashford, Martial.

Bournemouth:  Begovic, S.Cook, Ake, Daniels, Ibe, Brooks, Surman, Stanislas, Rico, King, Wilson. /Lajmi.net/