Formacionet zyrtare: Juventus – Inter

Juventusi dhe Interi e zhvillojnë ndeshjen e parë, në kuadër të gjysmëfinales së Kupës së Italisë. Skuadrat i kanë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes që fillon në ora 20:45:

Sport

27/01/2016 19:45

Juventus: Neto, Caceres, Bonucci, Chiellini, Cuadrado, Pogba, Marchisio, Asamoah, Evra, Mandzukic, Morata

Inter: