Të Infektuar: 224

Të Shëruar: 37

Të Vdekur: 6

Formacionet zyrtare: Chelsea – Manchester United

20:00 | 17 Shkurt 2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Chelsea – Manchester United.

Kryendeshja e xhiros së 26-të të Premierligës do të luhet në pjesën e kaltër të Londrës, në ‘Stamford Bridge’, shkruan lajmi.net.

Chelsea do të jetë nikoqire e Manchester United, në një ndeshje ku pritet të ketë spektakël.

Ndeshja mes Chelsea dhe Manchester United do të luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Chelsea:

Man UTD: