Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Formacionet zyrtare: Bologna – Roma

14:03 | 22 Shtator 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Bologna – Roma.

Roma luan në udhëtim tek Bologna, në kuadër të xhiros së katërt në kampionatin elitar të futbollit italian, raporton lajmi.net.

Të udhëhequrit e Paulo Fonesca synojnë të vazhdojnë formën e mirë të treguar në dy ndeshjet e fundit, por duhet pasur parasysh se edhe Bologna ka nisur mirë edicionin në Serie A.

Ndeshja mes Bolognas dhe Romës do të luhet me fillim nga ora 15:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave për këtë ndeshje. /Lajmi.net/