Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Stuttgart

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Bayern Munich – Stuttgart.

Sport

08/05/2022 16:31

Skuadra e Bayern Munich luan ndeshjen e radhës në Bundesliga, kësaj radhe përballë Stuttgart, shkruan lajmi.net.

Bavarezët futen në fushë pa ndonjë presion, pasi tashmë kanë siguruar titullin e kampionit.

Ndeshja mes Bayern dhe Stuttgart luhet me fillim nga ora 17:30.

Më poshtë lajmi.net jua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

FCB:

Stuttgart: