Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Chelsea

19:42 | 8 Gusht 2020

 Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Bayern Munich – Chelsea.

Me një punë thuajse të kryer në ‘Stamford Bridge’, Bayern pret Chelsean në ‘Allianz Arena’ për të vulosur biletën për kalimin tutje, shkruan lajmi.net.

Bavarezët gëzojnë një epërsi prej 3:0 nga ndeshja e parë dhe këtë do të luftojnë ta mbrojnë.

Ndeshja mes Bayern dhe Chelsea luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/