Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Barcelona

19:49 | 8 Dhjetor 2021

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Bayern Munich – Barcelona.

Në kuadër të xhiros së fundit në fazën e grupeve të Champions League, luhet ndeshja mes Bayern dhe Barcelona, një ndeshje me rëndësi jetike për katalanët.

Barcelona kërkon fitoren për të siguruar biletën që çon në fazën e 1/16 së finales së Champions League.

Ndeshja mes Bayern dhe Barca luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/

Bayern:

Barca: