Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Real Madrid

Atletico Madridi dhe Real Madridi takohen në Vicente Calderon për të zhvilluar ndeshjen e parë të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. Më poshtë i keni formacionet zyrtare të këtij takimi.

Sport

14/04/2015 19:37

Atletico Madrid: Oblak; Juanfran, Miranda, Godín, Siqueira; Gabi, Mario Suárez, Koke, Arda; Griezmann, Mandzukic

Real Madrid: Casillas, Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo, Kroos, Modric, James, Ronaldo, Bale, Benzema