Formacionet e mundshme: Milan – Inter

Milan dhe Inter e zhvillojnë të ashtuquajturin derbyidella Madonnina sonte nga ora 20:45. Këto janë formacionet e mundshme të skuadrave.

Sport

31/01/2016 09:18

Milan: Donnarumma; Abate, Alex, Romagnoli, Antonelli; Honda, Kucka, Montolivo, Bonaventura; Bacca, Niang

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, Murillo, Miranda, Telles; Brozovic, Medel, Kondogbia; Ljajic, Icardi, Eder