Ford Transit i modifikuar nga MS-RT – Lajmi.net
Ford Transit i modifikuar nga MS-RT
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 13:25, 27 March 2018
Minibusët kryesisht përdorën për transportin e mallrave apo njerëzve dhe në raste të rralla si vetura sportive.

Por kompania për modifikimin e veturave, MS-RT ka shndërruar një veturë “pune” në një veturë qejfi.

Ata kanë modifikuar një Ford Transit duke i dhënë një dukje sportive me modifikimet e trupit si dhe vendosjen e rrotave me madhësi 18 inç nga OZ Racing me goma Hankook Ventus S1 evo.

Sa i përket performancës, ky model vjen me motor me naftë me 168kf me transmision automatik dhe manual me gjashtë shpejtësi.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO