Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Flori Mumajesi rikthehet të dielën në ‘Kënga Magjike 2018’

23:39 | 22 Nentor 2018

“Me fjalë të vogla”, është projekti me të cilin Flori Mumajesi mahniti publikun shqiptar në “Kënga Magjike 2015”.

Edhe pse ai nuk mori asnjë çmim atë vit, kjo këngë e Florit u prit tejet mirë nga publiku, shkruan lajmi.net.

Dhe tani duket se edicioni i 20-të i festivalit “Kënga Magjike” do ta rikthejë sërish kantautorin shqiptar.

Këtë e bëri të ditur edhe bashkëpuntori i ngushtë i Florit, Klajdi Haruni përmes një postimi të publikuar në llogarinë e tij personale, Instagram.

“Të dielën… Flori Mumajesi”, shkruan ai.

Sipas disa burimeve të afërta me lajmi.net, Flori pretendohet të jetë fituesi i këtij edicioni të festivalit ‘Kënga Magjike’.

Presim se çfarë do na sjell këtë vit Flori. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Te dielen… @iamflorimumajesi

A post shared by Klajdi Haruni ??‍♂️ (@klajdiharuni) on