Fjolla Morina i rikthehet dashurisë së jetës (Foto)

Këngëtarja Fjolla Morina tashmë ka treguar se ka filluar xhirimet e klipit të ri.

ShowBiz

02/03/2017 19:09

Ajo sot gjatë gjithë ditës ka publikuar foto nga xhirimet, madje edhe nga fitnesi, shkruan lajmi.net

Kjo gjë ka bërë që Fjolla të largohet për një kohë nga vajza e saj e vogël Alayaha.

Por, si u kthye në shtëpi, ajo e përqafoi atë dhe me të bëri një fotografi të cilën e hodhi në rrjetet sociale duke thënë se i është kthyer dashurisë së jetës!/Lajmi.net/

17092492_2244829252409230_1591716413_n