Fitojnë Juve dhe Napoli (VIDEO)

Juventus dhe Napoli kanë shënuar fitore në ndeshjet e radhës në Serie A.

Sport

03/02/2016 22:38

Juventusi e ka mposhtur Genoan me rezultat minimal 1:0, falë një autogoli të De Maios.

Në ndeshjen tjetër, Napoli ka fituar në udhëtim ndaj Lazios 0:2, me golat e Callejon dhe Higuain.

Pas këtyre ndeshjeve, Napoli vazhdon të kryesojë në Serie A me 53 pikë, ndërsa Juve pozicionohet e dyta me 51.

YouTube player
YouTube player