Fifi flet për suksesin e “Psikopatja jote”: Ka njerëz që u bie fama në kokë

Fifi këto ditë po shijon suksesin e këngës së fundit "Psikopatja jote", në duet me Mc Kreshën.

ShowBiz

04/12/2018 11:08

Fifi dhe Mc Kresha ishin të ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Dy artistët kanë dhënë detaje rreth paraqitjes në festivalin “Kënga Magjike” dhe zbuluan më shumë rreth këngës “Psikopatja jote”.

Fifi ndër të tjera tregoi se në çfarë gjendje ishte kur e shkroi këngën dhe tregoi se si e priti suksesin e këngës.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Fifi. /Lajmi.net/

YouTube player