Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

Fero publikon këngën e re

8:31 | 29 Nentor 2019

Fero vjen me një video-projekt të ri.

Fero vetëm një muaj pas publikimit të ‘Jom rrit’ tani ka sjell një projekt të ri muzikor të cilin e ka titulluar ‘Mama’, shkruan lajmi.net.

‘Mama’ është kënga e re e reperit nga Gjilani të cilin ai e ka punuar edhe me videoklipi, skenat e të cilës janë xhiruar në Gjermani.

Kjo është kënga e dytë e Feros si artist i pavarur, dhe në janar ai ka pretuar se do publikon albumin e tij të parë.

Në videon e më poshtme mund ta gjenin projektin e ri ‘Mama’ nga Fero. /Lajmi.net/